All Ride Show 2016

Brouzdal jsem si po internetu a na facebookové stránce jedné motorkářské dílny z Budějovic, jsem objevil link na výstavu caferacerů(a nejen těch) v Praze. Pod linkem se toho moc neskrývalo, snad jen to, že místo konání bude v prostorách Továrny v Holešovicích. O projektu Továrna jsem už slyšel a jsem z něj nadšený - bylo by to asi na delší povídání, takže kdo chce, určitě hodně informací najde sám. A právě výstava/vernisáž All Ride Show tam byla úplně první akcí.

Už při registraci o vstup mě hodně pobavil fakt, že místo klasické captchy(proti spamovacím robotům) měli ve formuláři začátek věty "Asfalt se kolem trhá na" a za tím okýnko pro doplnění. Chvíli jsem na to koukal - napsal "na sračky" a odeslal. :-))

Po vstupu do Továrny mi to vyrazilo dech a atmosféra mě okamžitě okouzlila. U vstupu na jedné straně improvizovaný obchod s moto oblečením na druhé straně tatérské studio a barber shop. Veliký bar a několik desítek vkusně rozmístěných motorek v celém prostoru - co víc. Nespočet stylů, krásných detailů, značek - každý stroj byl neskutečný originál a tento večer mě utvrdil v tom, že začít se zajímat také o motorky určitě nebyla chyba.

Snad jen dodat, že podle infomací se akce All Ride Show bude konat každý rok a je to rozhodně dobře.

Blog Single